תפריט בריא לחיים בריאים

0
1707
תפריט בריא לחיים בריאים

אין ספק כי הבריאות שלנו ושל האנשים היקרים לנו תמיד תעמוד בראש סדר העדיפויות. אך בשעה שאנו מגלים כי אנו, בני המשפחה או החברים הקרובים סובלים ממחלת הסוכרת, במקום להרגיש חוסר אונים, נוכל לסייע בבניית תפריט איכותי, מזין ובריא אשר ישדרג את החיים, יימנע מכל אותם מאכלים אסורים וישאיר מרווח לכל המטעמים שאוהבים באמצעות התחליפים המתאימים.

שמירה על תזונה נכונה ובריאה הינה חיונית בעבור כל אדם, לא משנה עם איזה מצב בריאותי הוא מתמודד. אך בשעה שאנו מדברים על חולי הסוכרת, הרי שהדבר יהיה בעל השפעה רבה על חייהם באופן משמעותי. תזונה לחולי סוכרת היא חלק בלתי נפרד מהטיפול וההתמודדות עם המחלה.

אוכלים נכון וממעיטים בתרופות

חשוב להבין כי שמירה על תזונה נכונה ובריאה, תהיה בעלת השפעה רבה על חייו של חולה הסוכרת ותוכל להפחית את הצורך בשימוש בתרופות, גם אם לא לחלוטין, הרי שהדבר יהיה שיפור במצב. דיאטה לחולי סוכרת מאפשרת לרבים לשמור על רמת סוכר מאוזנת בדמם ברמה היום יומית, זאת כמעט וללא התערבות תרופתית. חלק מדיאטה זו יכלול פיצול של שלושת הארוחות הגדולות במהלך היום לארוחות קטנות ורבות יותר. דבר שלא יביא להעלאה משמעותית ברמות הסוכר במהלך היום.

איך אפשר בלי לחם??

חשוב מאוד לזכור כי תזונתם של אנשים סוכרתיים אינה יכולה לכלול פחמימות, שכן הן מעלות את רמת הסוכר בדם, במיוחד אלו אשר מקורן בלחם לבן וחבריו. רבים מתקשים להאמין כי יצליחו לשרוד בלעדיו, אך האמת היא כי ניתן כיום ליהנות מלחם פשתן ביכורים אשר יעניק לכל אדם את הטעם הנפלא, הריח העשיר והבריאות שלא משתמעת לשני פנים. כך לא תאלצו לוותר על פריט משמעותי נוסף מהתפריט שלכם, אך בו בזמן לשמור על הבריאות.

מזון איכותי ששומר על הבריאות

את מוצרי המזון האיכותיים ביותר אשר עונים על הצרכים הבריאותיים של כל אדם ניתן יהיה למצוא בקבוצת ביכורים – תעשיות מזון בע"מ. הקבוצה שמה לה לדגש את ייצורו של המזון האיכותי והטעים ביותר, כך שיענה על טעמם של רבים ויבטיח כי כל אדם יוכל ליהנות מן המטעמים הבריאים שלה.

שיתוף

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here