דיקור סיני

0
3215

הרפואה הקונבנציונלית הינה לא האפשרות היחידה שקיימת כיום על מנת לטפל בבעיות רפואיות שונות. ניתן כיום לפנות למגוון של טיפולים אלטרנטיביים כמו דיקור סיני אשר הוכיחו את עצמם כיעילים מאוד בטיפול. גם הרופאים המסורתיים מעידים ואפילו ממליצים על פניה למטפלים שונים וכבר מזמן אין כל בעיה לאתר מטפל זה או אחר, לקבוע תור ולהגיע לטיפול.

מהו דיקור סיני

דיקור סיני (אקופונקטורה) הוא אחת השיטות המוכרות ביותר לטיפול במגוון של בעיות רפואיות שלא מצאו מזור ברפואה הקונבנציונלית. הטיפול מתבצע על ידי שימוש במחטים דקיקות ייעודיות שהמטפל מחדיר במקומות מסוימים בגוף והן משחררות סוג של צ'אקרות וגורמות לריפוי של כאבים שונים, בעיות כרוניות ועוד.

מה כדאי לבדוק?

כאשר אתם מבקשים לקבוע תור אצל מדקר סיני כדאי לברר תחילה מהו הרזומה של המטפל בתחום. ככל שהמטפל יהיה בעל ניסיון רב יותר כך יעלה הסיכוי להצלחה של הטיפול. את הכשרתו מקבל המטפל ממטפלים מיומנים אחרים אשר למדו את התורה ומעבירים אותה הלאה במשך הדורות. ניתן ללמוד דיקור סיני גם במכללות שונות ברחבי הארץ או בחו"ל.

הטיפול אצל המטפל מתחיל בשיחה שבה הוא מברר פרטים שונים על המטופל. במהלך השיחה הוא שואל שאלות שונות חלקן קשורות למצב רפואי וחלקן לדברים אחרים שעשויים לסייע לו להעניק טיפול כמו שצריך. במקרים רבים לא ניתן להסתפק בדיקור אחד בלבד ויהיה צורך בסדרה של טיפולים. מומלץ להשקיע ולסיים את כל הסדרה על מנת לטפל בבעיה על הצד הטוב ביותר.

מי יכול לעבוד בזה?

מי שרוצה לעבוד במקצוע של דיקור סיני צריך להיות בעל גישה טיפולית. אמנם אין צורך בתעודת רופא מוסמך אך ישנן דרישות רבות שישי לעמוד בהן על מנת להתחיל לקבל מטופלים. ראשית נדרשת תעודה מאת מוסד מוכר אשר תעיד על ידע בתחומים שונים בהם אנטומיה, פיזיקה וסודות הרפואה הסינית. ידע בתחומים נוספים לא יזיק ויכול רק להעלות את קרנו של המטפל.

בכל מקרה מוטב לפנות רק למטפל בעל ניסיון בתחום ולוודא שהוא מחזיק בתעודה מתאימה. אפשר גם לחפש המלצות ברשת האינטרנט ולהתייעץ עם אנשים אשר מבינים בתחום זה.

שיתוף

השאר תגובה

Please enter your comment!
Please enter your name here